Komentowana treść: Pagestream 5.0
[#1] Re: Pagestream 5.0
No i kolejne (po Papyrusie) słowo ciałem się stało. :) Jakbym był pewny, że na Pegasosie z MorphOSem będę mógł poprawnie drukować z tego PageStreama (na Epsonie C42SX) to bym cię chyba zastanowił nad kupnem...
[#2] Re: Pagestream 5.0

@MDW, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1

Musisz znaleźć sterowniki, bo niestety nowych nie piszą... Nie mają na
to czasu - ale jeśli masz jakieś starsze, to będą działać, więc jeśli
teraz na wersji "bezalkoholowej", ktora testujesz dziala to i na
nowszej dzialac powinno...
[#3] Re: Pagestream 5.0
Troszke apropo PGS-a 5 dla MOSa. Niestety - radosc byla przedwczesna. Nowe linki powstaly dlatego, gdyz obiecano ta wersje juz w listopadzie (i byl to juz kolejny termin). Puki co jest tam jedynie program testowy. Zarejestrowana osoba na razie moze pobrac wersje wczesniejsza do pracy. Mila za to informacja, ze jest filtr do dokumentow msworda i nawet jakos dziala. Na razie nie udalo mi sie za duzo przetestowac, bo wczoraj wieczorem dopiero dostalem akces do programu (heh przyznanie akcesu to az tydzien czasu!!! to prawie jakby wysylali cos poczta slimacza!!!) Na domiar zlego wczoraj tez padla mi jedna z patrycji i kopiowanie jej tak by jak najmniej pracy przy tym bylo i tak zajmie duzo czau! A przydalby sie jakis program do naprawy!!!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem